Hejného_metoda
Záznam webináře
shop.details.type.electronicMaterial

Záznam webináře - inspirace pro distanční aktivity pro Mateřské školy

Pro ty, kteří si zaplatí záznam webináře, bude ve čtvrtek 4. 3. ve 14:00 na platformě ZOOM k dispozici lektorka pro otázky a odpovědi.

150 Kč shop.details.vat

Na Slovensku mají zkušenosti s distančními aktivitami pro děti z MŠ již od března loňského roku. Pozvali jsme proto na webinář Mgr. Ing. Kvetoslavu Drážovskou, která se s vámi podělí o zkušenosti vlastní i dalších.

Nechajte sa inšpirovať overenými riešeniami ako pripraviť a organizovať zábavné a interaktívne dištančné vzdelávanie s deťmi v predškolskom veku:

  • Ako začať s dištančnou výučbou
  • Overené on-line platformy
  • V čom sú (by mali byť) on-line hodiny s deťmi iné
  • Čo nám to prinieslo (pre učiteľov, deti, rodičov)

Pro ty, kteří si zaplatí záznam webináře, bude ve čtvrtek 4. 3. ve 14:00 na platformě ZOOM k dispozici lektorka pro otázky a odpovědi.

Mgr. Ing. Kvetoslava Drážovská

Zakladateľka UniCare centra v Bratislave, ktoré prináša inovatívne riešenia osobného rozvoja detí, jeho súčasťou sú aj bilingválna materská škola a jasle zamerané na rozvoj matematických a logických kompetencií. Aktívne spolupracuje s učiteľmi, ktorí vytvárajú prostredie pre deti, v ktorom objavujú čaro matematiky a zažívajú radosť z vlastného úspechu svojich AHA momentov.

 

shop.details.browser

Aby stránka fungovala správne. (Súhlas so súbormi cookie)
Radi by sme pokračovali v zlepšovaní našej webovej stránky. Preto potrebujeme váš súhlas s používaním súborov cookie, čo sú malé súbory uložené vo vašom prehliadači. Vopred vám ďakujeme za váš súhlas a sľubujeme, že údaje použijeme na ďalšie zlepšovanie našich služieb.