O nás

Vznikli sme v roku 2017, a sme tak najmladší tím z organizácií podporujúcich učiteľov, ktorí využívajú Hejného metódu. Naším cieľom bolo „ísť s dnešnou dobou” a vybudovať užívateľsky príjemný online portál na ktorom nájdu učitelia, rodičia aj žiaci všetky dostupné materiály v elektronickej podobe.

Chceme, aby ste sa u nás cítili dobre a s radosťou používali náš portál.

O nás

Kto sme

Náš digitálny tím sídli v Žďári nad Sázavou. Všetkých nás spája záujem o zmysluplné vzdelávanie v školách a snaha čo najviac vám uľahčiť prácu. V našom tíme máme aj učiteľa - metodika, ktorý je pripravený odpovedať na vaše otázky, ak si nebudete istí niektorým z úloh alebo zadaním.

Spolupracujeme s ďalšími organizáciami, ako sú H-mat alebo Indícia, ktoré zastupujú metodické tímy tvoriace didaktické materiály.

Kto sme

Na čom pracujeme

Máme stále na čom pracovať - tím prof. Hejného píše nové učebnice (pre 2. aj 1. stupeň), ktoré my upravujeme do digitálnej podoby. Zároveň stále zlepšujeme interaktivitu učebníc a vymýšľame ďalšie možnosti, ako Vám uľahčiť a spríjemniť prácu.

Na čom pracujeme

Napísali o naších učebniciach

Potom, čo som sa dostala k H-edu, som si veľmi uľahčila prácu na hodinách matematiky. V tom zmysle, že nemusím všetko pripravovať na počítači zvlášť alebo skenovať, aby som to potom deťom mohla premietnuť. Teraz si len stačí nájsť dané prostredie, danú úlohu a mám rovnaké zadanie ako v učebnici pred očami všetkých detí na tabuli. Veľkou výhodou je, že do neho môžeme písať a nezdržujeme sa s opisovaním častí zadaní. Rovnako tak to platí pri práci s pracovným zošitom. Tiež oceňujem, že si vždy nemusím hľadať v tlačenej príručke pre učiteľa metodiku a prípadné výsledky. Všetko mám k dispozícii na pár kliknutí myšou. Ďakujem za tieto vymoženosti.
Eva Blažová, ZŠ Horácké náměstí 13 - Brno

POTREBUJETE PORADIŤ?

Máte akýkoľvek problém či otázku? S radosťou Vám poradíme!

Náš tím je pripravený!

Kontaktujte nás